Rozlúčka žiakov 4. ročníka so školou
Dňa 17. mája 2013 sa žiaci IV. T a IV. E triedy rozlúčili so školou. Slová v rámci rozlúčky patrili hlavne triednym učiteľkám Ing. Zlatici Horváthovej - IV. T a Mgr. Zuzane Majerovej IV. E. Posledné májové dni sa budú v rámci akademického týždňa pripravovať na maturitnú skúšku, ktorú absolvujú v týždni do 27. do 30. mája 2013 podľa rozpisu zverejneného na našej stránke. Pri príležitosti rozlúčky so žiakmi už každoročne oceňujeme tých najlepších žiakov. V školskom roku 2012/2013 získal titul "Najlepší absolvent školy" Martin Motolík zo IV. E triedy. Ocenenie riaditeľky školy bolo ďalej udelené Martinovi Motolíkovi IV. E, Radovanovi Gofjarovi IV. T, Zoltánovi Rébicovi IV. E, Denisovi Hamarovi IV. E, Kristiánovi Ribárskemu IV. E, Patrikovi Szocsovi IV. T, Lukášovi Fujdiarovi IV. T, Emilovi Packovi IV. T, Adamovi Novákovi IV. T, Tomášovi Ofčarovičovi IV. E a Miroslavovi Karasovi IV. E za vzornú reprezentáciu školy vo vedomostných a športových súťažiach ako aj za výborný prospech. Všetkým oceneným ale aj neoceneným srdečne blahoželáme k ukončeniu štúdia na našej škole a pri maturitnom stole im želáme veľa šťastia a úspechov.

