Odborná exkurzia v predmete anglický jazyk
V dňoch 10. až 16. novembra 2013 sa žiaci Spojenej školy zúčastnili už tradičnej 7-dňovej exkurzie do Londýna. Cieľom exkurzie je hlavne podporiť vzťah teoretického vyučovania k praktickému životu ale aj posilniť motiváciu a záujem o študovaný jazyk a v neposlednom rade prispieť k rozvoju osobnosti, samostatnosti a kreativity účastníkov exkurzie. Za OZ SPŠ sa exkurzie zúčastnili žiaci P. Buday IV. T, G. Farkaš IV. T, S. Abrahám IV. T a D. Igaz III. E. Túto zaujímavú exkurziu zorganizoval a Mgr. J. Klusa spolu s Mgr. V. Kecskésom, ktorí zároveň zabezpečovali dozor.


